Answearcom

Istnieje wiele portali, gdzie coś można kupić, sprzedać, czy wylicytować. Przykładem może tu być OLX, czy nawet zachodni eBay. Jednak warto też przyjrzeć się innemu zagranicznemu portalowi, który zasięgiem objął również rynek polski. Portalem tym jest answearcom. Dla internautów będących potencjalnymi klientami nie ma przeszkód, by korzystać z obcych sklepów i portali internetowych. Tu często mówimy o dystrybucji na szeroką skalę i aby dobrze trafić w gusta asortyment jest zawsze bardzo bogaty. Charakteryzując wspomniany answearcom możemy powiedzieć o produktach różnego przeznaczenia. Jedną z ofert jest tu sprzedaż odzieży i obuwia dla każdego.

деним распродажа 50 %

Podział na kategorie

Warto zatem nieco przeanalizować wspomnianą propozycję. Takie sklepy online (na przykład Answear) tak przygotowują swoje strony, aby w łatwy sposób zapoznać się z oferowanymi produktami. Możemy użyć kod rabatowy Answear, i trochę zaoszczędzić. Mamy tu też podział na kategorie, co przyspieszy szukanie zawężając je do wymagań klienta, tak ze względu na same akcesoria, kolory produktów, jak ich markę, materiał, czy choćby cenę. Wówczas to nie tylko zaoszczędzimy na czasie, ale i możemy znaleźć rzecz, która okaże się dla nas idealna. W omawianym przypadku mówimy o płatności, czy też bardziej cenach podawanych w dolarach. Dla przykładu, jak też wygląda wspomniane tu ułatwienie odnośnie kategorii przyjrzyjmy się jak to wygląda w przypadku odzieży i akcesoriów dla kobiet. Wyróżnić tutaj możemy:

элегантное лето

 • kurtki i płaszcze;
 • topy i koszulki;
 • akcesoria (wszelkie dodatki);
 • dna (odzież od pasa w dół);
 • bliscy (odzież intymna);
 • garnitury i zestawy.

W przypadku mężczyzn natomiast możemy wspomnieć o następujących kategoriach:

 • topy i koszulki;
 • koszule;
 • kurtki i płaszcze;
 • akcesoria;
 • dna;
 • bielizna.

Oczywistym jest, że mamy tu także rozgraniczenie ze względu na płeć, ewentualnie jeszcze asortyment przeznaczony dla dzieci.

W przypadku obuwia sytuacja ma się podobnie. Możemy tu wspomnieć o marce obuwia, jego typie, przeznaczeniu, dostępnych kolorach, wzorach, czy fasonie. I tutaj znowu warto przybliżyć, jak to się ma ze względu na kategorie. Tym razem jednak mówimy o trzech podstawowych, a zatem:

 1. Męskie buty;
 2. Buty damskie;
 3. Akcesoria obuwnicze.

Jednak warto tu nadmienić, że w przypadku tym dla każdego punktu możemy powiedzieć o wielu pod-kategoriach. Dodatkowo należy wiedzieć, że do tego rodzaju asortymentu mówimy też o obuwiu domowym, a więc również kapciach. Tutaj, tak jak w przypadku odzieży mówimy o kwotach podawanych w USD. W obu przypadkach warto zwrócić uwagę na liczne przeceny, a zatem ceny opuszczane w dół, co jest przy każdym produkcie wyraźnie zilustrowane.

УжасноПлохоУдовлетворительноХорошоОтлично (Пока нет оценок)
Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Я согласен на обработку персональных данных в соответствии с ФЗ 152 РФ.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.